ЯК ЖИТЕЛІ МИРОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ У 2018 РОЦІ ДІТЕЙ НАЗИВАЛИ

Дата: 09.01.2019 12:54

На старті нового робочого року підводимо підсумки попереднього.

У 2018 році в Миропільській ОТГ народилося 29 малюків, 13 дівчаток та 16 хлопчиків.

Особливо цікаво згадати, які імена жителі Миропільської ОТГ обирали для своїх новонароджених дітей.

Так, впродовж 2018 року в рейтинг найчастіших імен для дівчат потрапили Дар’я, Марія, Вікторія. Серед зареєстрованих виконавчим комітетом рідкісних дівочих імен зустрічаються Ніколь, Соломія, Аміна, Уляна, Александра.

Популярними серед чоловічих імен в ОТГ залишаються Іван, Богдан, Олександр, Давід, Данііл, Матвєй, Дмитро. Проте, давали своїм синам і рідкісні імена такі, як Кирило, Артем.

Виконавчим комітетом Миропільської ОТГ у 2018 році зареєстровано 12 закоханих пар, які поєднали свої серця в шлюбі.

Секретар сільської ради    М.О. Кулик