ЯК ЖИТЕЛІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ У 2018 РОЦІ ДІТЕЙ НАЗИВАЛИ

Дата: 09.01.2019 12:51

На старті нового робочого року традиційно підводимо підсумки попереднього. І особливо цікаво згадати, які імена жителі Краснопільщини обирали для своїх новонароджених дітей.

Так, впродовж 12 місяців 2018 року в рейтинг найчастіших імен для дівчат потрапили Анастасія, Єлизавета, Діана, Злата, Мілана, Анна, Ангеліна, Поліна, Марія, Вікторія. Серед зареєстрованих органами юстиції Краснопільського району рідкісних дівочих імен зустрічаються Ніколь, Валентина, Владислава, Соломія, Вероніка, Аміна, Емілія, Аріна, Олександра.

Популярними серед традиційних чоловічих імен в районі залишаються Кіріл, Назар, Давід, Богдан, Михайло, Олександр, Дмитрій, Данііл, Матвєй, Євген, Єгор, Дмитро. Проте, давали своїм синам і рідкісні імена такі, як Марат, Артур, Антон, Сергій, Ян, Артем, Ростислав, Олексій, Іван, Тімур, Лев.

До речі, за 2018 рік в Краснопільському районі народилося 115 малюків.

Тож, нехай на усіх діток, незалежно від імені і статі чекає мирне, яскраве та заможне життя у прогресивній країні.

Інформація Краснопільському районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління    юстиції    у   Сумській    області