Новий рік завітав до Миропільської громади

Дата: 04.01.2019 15:59

Нехай Свиня у Новий рік

Принесе щастя повний міх!

Скільки снігу за вікном,

Скільки їжі за столом,

Скільки гілок на ялинці,

Скільки грошей у торбинці!

Скільки за столом гостей,

Скільки радісних вістей!

Новий рік – одне з найяскравіших, найказковіших  та найвеселіших свят… Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають всі.                                              Працівники Миропільського будинку культури також  з нетерпінням чекали та готувалися до святкування Нового Року. Яскраво прикрашена ялинка , конкурси, лотерея подарунки від Діда Мороза, запальні пісні від Вірки Сердючки, баби Яги,Снігуроньки - це все підіймало настрій та віру у  здійснення мрій.

Також,  у Новорічній програмі були конкурси, як для дорослих, так і для дітей. Малеча розповіла вірші та заспівала  новорічні пісні Діду Морозу, за що отримали солодощі. Традиційно, був проведений конкурс «Лялька». Чудовими піснями всіх присутніх вітали: Євгенія Коломійченко та Юрій Павленко. Неперевершеною та запальною була пісня «Новорічна» у виконанні юнаків(Є.Ніколаєнка , Є.Поздеєва, Ю.Павленка, О.Гончаренка, І. Карпенка).

В фойє  на гостей чекала  казкова фотозона .

Ми щиро вдячні всім , хто завітав до нас, допоміг створити це незабутнє свято.

Сподіваємось, що цей святковий настрій у гостей залишиться надовго!

З Новим 2019 роком!

Директори БК№1, БК№2

Степченко Т.П., Дзись О.М.

Художній керівник Коломійченко Є.М.