Семінар-нарада з питань оплата праці працівників

Дата: 18.12.2018 16:46

В перед день Святого Миколая, 18.12.2018, відбулася семінар нарада з підприємцями Миропільської громади за участі фахівця Держпраці щодо оплати праці працівників.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Гришина Юлія Олександрівна звернула увагу учасників семінару на надважливе питання сьогодення – легалізація трудових відносин та проінформувала присутніх про застосування штрафних санкцій. Інспектор зазначила, що працівниками Управління  постійно проводяться різнопланові інформаційно-роз’яснювальні заходи (семінари, прес-конференції, брифінги, зустрічі в трудових колективах тощо) та в подальшому роботу фахівців Держпраці буде спрямовано на посиленні роз’яснювальної кампанії жителям громади, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє кожної працюючої людини, і про це варто пам’ятати.

Також, нагадала підприємцям Порядок нарахування та сплати податків і заробітної плати найманої праці.

Після інформаційної частини семінару підприємців запросили до обговорення розглянутих питань.

виконавчий комітет Миропільської сільської ради