З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 16.11.2018 15:35

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя Миропільської громади та України в цілому.

Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою економіки громади.

Всім відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Проте, завдяки Вам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній  оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою, Миропільський сільський голова                 О.О. Ординець