Ура! Канікули !

Дата: 30.10.2018 11:50

З нетерпінням чекали канікули вихованці нашого позашкільного навчального закладу, бо це час. коли немає уроків і можна своє дозвілля провести, як хочеш. А захотіли ми відвідати еколого-натуралістичний центр, «Музей хліба», дозвіллєвий центр. Було цікаво і пізнавально дізнатися про хліб,про народні традиції, пов’язані з хлібом, його технологія виготовлення. Цікаво було дізнатися різні факти про рослинний і тваринний світ. Екскурсія до еколого-натуралістичному центру нікого не залишила байдужим. Багато-хто з дітей придбали домашнього улюбленця(звичайно з дозаволу батьків). І, звичайно, після всього – відпочинок! Чекаємо наступних канікул. Бо планів у нас багато!

Директор КЗ «ЦДЮТ» О.ШУЛЬГА