«Козацька спадщина Сумщини» в Миропіллі

Дата: 06.11.2018 15:03

Вихованці нашого «Центру дитячої і юнацької  творчості» із великим задоволенням відвідують різні гуртки, працюють сумлінно і з великим зацікавленням, бо все в нас у цьому навчальному році вперше. А у перерві між заняттями  проводять час з користю. В цьому нам допомагає краєзнавче лото «Козацька спадщина Сумщини» ,котре нам подарували  в межах реалізації однойменного проекту. З завзяттям та вірою в перемогу кожен з гравців згадував вивчене, намагався взяти першість, згадував навіть те, чого не знав.

Дякуємо за цікаву гру. Хочеться побажати нових творчих проектів та їх реалізації керівникові проекту та її команді.

Директор КЗ «ЦДЮТ» О.ШУЛЬГА