«Helloween party у Гарбуза на хаті»

Дата: 02.11.2018 16:33

Хеллоуін –один із найдавніших свят в усьому світі. Це свято відьом,вампірів,привидів та всякої нечисті,котрий ще зовсім недавно широко відзначався лише в США,а зараз набуває великої популярності в Україні.

Для молоді Миропілля стало традицією святкування Хеллоуіна. Ось і в Миропільському будинку культури  знову свято. Молодь із задоволенням готувалася до нього:вигадували цікаві костюми  та святковий макіяж, які потім були представленні на конкурсі. Відбулася костюмована дискотека «Helloween party».  Під час дискотеки для гостей були проведені веселі конкурси та було визначено переможця конкурсу «Найкращий костюм». Переможці були нагороджені призами. У холі Будинку культури була представлена фото-зона, де кожен бажаючий міг зробити незабутнє фото. Глядачи із задоволенням спостерігали за театралізованим дійством на нашій сцені у виконанні:М.Симоненко,Д.Бортник,Д.Ніколаєнко,С.Ординець,Є.Поздеєв. Несподіванним подарунком для молоді були пісні у виконанні:Ю.Павленко,Є.Коломійченко,Н.Богданової.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Свято вдалося на славу.  Дякуємо всім тим, хто завітав на нашу святкову дискотеку.

Ніч Хеловіна пройде,

Темрява вся зникне,сонце вранці враз зійде

І добро проникне

Хай же в вашому житті

Буде все прекрасно

Світить вам нехай любов

Й небо буде ясне.

З повагою, директора Степченко Т.П., Дзись О. М.