Миропільська ОТГ отримала новий трактор МТЗ-82.1 "Беларус"

Дата: 04.10.2018 15:30

Миропільська ОТГ отримала новий трактор МТЗ-82.1 "Беларус" з навісним обладнанням за 0,956 млн грн. Як зазначила Миропільський сільський голова, Ординець О.О. - «Приємно, що в громаді створюються необхідні умови для розвитку підприємства по наданню комунальних послуг населенню. Новостворене комунальне підприємство, утворене у липні, тепер вже має чим надавати послуги, адже придбали не лише трактор, а й навісне обладнання: косарка роторна,  навантажувач, відвал, екскаваторне обладнання, причеп.   Відтак об’єднана територіальна громада зможе виконувати більшість видів запланованих робіт, що у подальшому відіграє вирішальну роль у формуванні інфраструктури нашої місцевості».

Трактор перебуватиме він на балансі Комунального підприємства

Миропільської сільської ради «Комунальник». Техніка, за допомогою якої виконуватимуться екскаваторні, вантажні, очисні, земельні та інші види робіт, придбана за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад та співфінансування з сільського бюджету.

виконавчий комітет

Миропільської сільської ради