Хай буде Мир на всій землі

Дата: 25.09.2018 11:44
Кількість переглядів: 19669

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.

25 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

От і в Миропільському  Будинку культури відбувся концерт присвячений Дню Миру.  Скільки пісень, оповідань, віршів  складено про дружбу, дитинство і про таке прекрасне слово МИР.

Там де лунає пісня там радість.

Кожному з нас часом так хочеться відсторонитися  від життєвих проблем та просто відпочити, і наші аматори сцени з задоволенням допомогли в цьому жителям села та гостям . Під час  концертної програми  глядачі побачили та почули  прекрасні вірші, пісні,танці,які наповнили  серце гостей радістю та спокоєм.

Під час заходу від працівників будинку культури для гостей були подаровані вітальні листівки (у вигляді голуба Миру).

Приємно відмітити,що глядачі із задоволенням і щирими оплесками зустрічали виступи аматорів художньої самодіяльності: Н.Богданова,Ю.Гавриченко,В.Степченко,                            А.Березовська,С.Прилепа,Н.Харченко,Д.Петренко,В.Овчаренко,О.Заїка, І.Махно,Н.Бортник,Є.Коломійченко. Уміло провели вечір ведучі К.Родіонова та М.Симоненко,а також веселими запальними танцями привітали танцювальний  колектив «Фаворит» та танцювальний колектив Запсільського СБК під керівництвом Н.Кулик.

Від себе ми дякуємо всім, хто приєднався до цього свята…

Найбільше ми хочем, щоб мир був на світі,
Як небо — у зорях, а сад наш — у квітах.
Найбільше ми хочем, щоб сонце щоранку

Із нами віталось, присівши на ганку.
 Щоб мирне небо на
всій Землі
Єднало
нас всіх  по  світу.
І хай літають завжди журавлі,
І колоски видзвонюють налиті.

Ми хочем, щоб сонце світило,
Співали би дзвінко пташки,
Щоб люди були всі щасливі,
У мирі зростали