«Бібліовояж з книгою»

Дата: 02.07.2018 14:19

В рамках програми «З книгою в літо», Миропільська бібліотека для дітей проводить заходи «Бібліовояж з книжковою валізою». Основоною метою заходу є зацікавлення дітей читанням влітку. Бібліотекар завітав до дитячого майданчика, щоб розповісти про діяльність бібліотеки та запросити до свого закладу нових читачів. Запропонувала дітям ознайомитись із цікавими книгами, розповіла про бібліотеку –  де вона знаходиться і яким чином вони можуть записатися до неї . Зустріч супроводжувалась переглядом книг та журналів.

Діти були вдоволені розмаїттям літератури, яку їм було надано для ознайомлення. Сподіваємося, що любов до книги проросте в дитячих серцях, а бібліотека поповниться новими читачами.

С.М. Пятикоп

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)