День молоді в Запсіллі

Дата: 26.06.2018 13:57

Нехай живе одвічно наша молодь,

Нехай в серцях завжди цвіте весна,

Хай вітає червень стоголосий,

Бо святкує молодість сама.

З нагоди Дня молоді у Запсільському сільському клубі було проведено спортивно-розважальну програму «Молодь обирає здоров’я». В спортивних конкурсах, іграх, розвагах участь брали дві команди: «Молодь ХХІ століття» у складі юнаків та дівчат с. Запсілля та команда «Чемпіон» учасниками якої були діти із «Табору Миру».

Свято пройшло весело і змістовно. Учасників та глядачів вітала своїми піснями солістка Запсільського сільського клубу Наталія Корж. Ведуча Яна Іскрич  вміло та професійно вела програму свята. Порадував сучасними запальними дитячий хореографічний колектив під керівництвом Наталії Кулик.

За висновками журі у складі Мальченко Костянтина (директор «Табору Миру»), Мотузної Олени (вчитель Миропільського НВК) та  Скрипки Андрія перемогу в спортивно-розважальному святі виборола команда «Молодь ХХІ століття». Команда-переможець була нагороджена грошовою винагородою у розмірі 300 грн., а команда «Чемпіон» отримала 200 грн.

Велика дяка за спонсорську допомогу у проведенні свята фермеру Кулагіну Євгену Олександровичу.

Влезько Т.Г.