100-річчя відзначила жителька в с. В. Прикіл

Дата: 02.04.2018 15:02

100-річчя відзначила жителька в с. В. Прикіл

Приємно, що ще є на території нашої громади люди стійкі до будь-яких життєвих негараздів! Переживши голод, війну, колективізацію, 27 березня 2018 року святкувала своє 100-річчя жителька с. Великий Прикіл Брюховецька Мотря Омелянівна.

Секрет свого довголіття Мотря Омелянівна вбачає в тяжкій праці протягом всього життя.

До ювілярки на гостину завітали голова об’єднаної територіальної громади О.О.Ординець, староста О.М. Кочура, начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Н.П. Борозенець. Окрім квітів та подарунків довгожителька отримає від Миропільської сільської ради щомісячну стипендію відповідно до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 р.р..