Людина не товар!

Дата: 06.12.2017 13:04

29 листопада 2017 року Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Міністерства соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЕ в Україні, яка з 2014 року реалізовує проект «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», провела навчальний семінар на території Миропільської громади.

Зазначений проект направлений на покращення спроможності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

До участі у семінарі були запрошені старости, особи, відповідальні за соціальну сферу, керівники учбових закладів, дільничні лікарі, інспектори поліції, керівники підприємств, поштарі.

Учасники були забезпечені необхідними роздатковими матеріалами та кава-паузою.