Бюджет 2018 прийнято!

Дата: 23.12.2017 08:27

У п’ятницю, 22.12.2017 відбулося перше пленарне засідання дванадцятої сесії сьомого скликання, на якому з поміж не менш важливих питань було прийнято бюджет Миропільської сільської ради ОТГ на 2018 рік. Також була затверджена програма соціально-економічного розвитку та план роботи ради на 2018 рік.

Важливим також було і прийняття рішення про зміни до структури апарату, а саме введення нової посади - адміністратора, та перейменуваняя відділу надання адміністративних послуг у  відділ "Центр надання адміністративних послуг". Розглянуто та прийнято ряд земельних питань.

Друге пленарне засідання, на якому буде призентуватись стратегія розвитку Миропільської ОТГ на 2018-2020 рр., відбудеться 27.12.2017.