Новини Миропільської сільської ради

04 Квітня, 2017 р., 08:33
Інформую, що з метою своєчасного виявлення, запобігання, припинення і ефективного розкриття злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми або іншими незаконними угодами щодо людини, прокуратурою Сумської області створено телефон «гарячої лінії» (0542)77-01-22, 098-55-06-915 та електронну пошту: zvern@pso.gov.ua, куди особи, які постраждали від вказаних незаконних дій, можуть повідомити про вчинений злочин або надати іншу відповідну інформацію.
22 Лютого, 2017 р., 12:40
Нагадуємо,  Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 50 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
01 Вересня, 2016 р., 16:39
     Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ви вгадали! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітало Перше вересня.
29 Липня, 2016 р., 10:48
Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.