ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МИРОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.06.2017 14:26

Шановні депутати!

15.06.2017 року о 10:00 в приміщенні Миропільського НВК ("Піонерський") відбудеться чергова сесія Миропільської сільської ради.

Засідання постійних комісій:  з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, прав людини, законності,  депутатської діяльності і етики, з питань промисловості, підприємництва та  сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності, з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи відбудеться 15.06.2017 року о 9:00 (щодо місця засідань комісій буде повідомлено  додатково), засідання постійної комісії з питань освіти, молоді, культури, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та  соціального захисту населення відбудеться 07.06.2017 року о 14:00 у кабінеті голови Миропільської сільскої ради.