Сумська область, Сумський район

Вакансії

Начальник Служби у справах дітей  виконавчого  апарату  Миропільської сільської ради

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Для участі у конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- особову картку (форма П-2ДС) та додаток до неї;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про освіту;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік передбачену Закону України «Про запобігання корупції»;

- документ, що підтверджує рівень володіння державною мовою;

- 2 фотокартки розміром 4х6.

Крім цього особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня та репутації.

Заяви приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Звертатися за адресою: с. Миропілля, вул. Сумська, 23, Миропільська сільська рада, кабінет секретаря сільської ради, тел. 0503053343

Дата опублікування: 14.09.2021