Дві вищі освіти, проживаю в с. Миропілля, вул. Псільська, буд. 30. З 2015 року і на даний час працюю секретарем Миропільської сільської ради, позапартійний, самовисування.

Народився 14.11.1989 року в с. Миропілля Краснопільського району Сумської області. У 2007 році закінчив Миропільську середню школу.

З 2007 по 2012 навчався в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка на філологічному факультеті за спеціальністю "вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури" на заочній формі навчання.

У 2007 році влаштувався на роботу молодшим продавцем непродовольчих товарів в ТОВ "Евросеть ВСК". Із 2008 року працював охоронником ТОВ "Зіланд".

У 2009 року перейшов працювати швейцаром у ДП "Готель Суми" ПП "Гедеон".

З 2012 по квітень 2014 року працював фахівцем із соціальної роботи в Краснопільському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

У 2018 році дистанційно закінчив Сумський національний аграрний університет та здобув освітній рівень магістра за програмою "Регіональний менеджмент" професійна кваліфікація "Менеджер (управитель) з регіонального розвитку", "Менеджер-аналітик".

Одружений. Маю двох синів від першого шлюбу та доньку від другого шлюбу.

До кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувався.