Регуляторна діяльність

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Миропільської сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Миропільської сільської ради на 2020 рік»

Проект рішення Миропільської сільської ради "Про   встановлення та затвердження  місцевих податків та зборів на території Миропільської сільської ради  на 2020 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Миропільської сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Миропільської сільської ради на 2020 рік»

Експертний висновок постійної  комісії  сільської  ради  з  питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, прав людини, законності,  депутатської діяльності і етики щодо регуляторного впливу регуляторного акта проекту рішення Миропільської сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Миропільської сільської ради на 2020 рік»