Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень восьмої сесії восьмого скликання

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку Миропільської  територіальної громади на 2021 рік.

 

Додаток

                                                                   

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                        

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.06.2020 «Про встановлення та затвердження  місцевих податків та зборів на території Миропільської сільської ради на 2021 рік».

                                                                       

4.  Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради» за І квартал 2021 року.

 

Додаток

                                                              

5. Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

 

Додаток

                 

6. Про надання дозволу на тимчасове розміщення пункту постійного базування бригади с. Миропілля Краснопільської підстанції Центральної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Центру в приміщенні ФП.

               

7. Про   прийняття  до  комунальної  власності територіальної громади  та  визначення   балансоутримувача  нерухомого  майна.

                                                       

8. Про погодження  тимчасового місця  розташування наметового містечка.

                                                                     

9. Про    припинення   права      користування    земельною    ділянкою  для ведення      особистого   селянського      господарства     в   межах    с. Миропілля  гр.  _ОСОБА_.

                                            

10. Про надання   в  користування земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                         

11.  Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                              

12.  Про  надання дозволу  на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в постійне користування КНП «Сільська лікарська амбулаторія  Миропільської сільської ради» для будівництва  та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги   за адресою: _АДРЕСА_.

                                          

13.  Про  надання дозволу  на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в постійне користування КНП «Сільська лікарська амбулаторія  Миропільської сільської ради» для будівництва  та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги   за адресою: _АДРЕСА_.

                                       

14.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

15. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                                 

16. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою  _АДРЕСА_.

                                                 

17. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

18. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд (присадибна ділянка)  гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

                                       

19. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської  ради ФГ  «Троянда».

                                       

20. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради ФОП  Кулагіну  Є.О.

                                       

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922385800:06:002:0497.

                                      

22. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Велика  Рибиця гр.   _ОСОБА_.

                                       

23. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

24. Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

 

Додатки

                                       

25. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки  на умовах оренди гр.  _ОСОБА_.

                                      

26. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва  в межах  _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                       

27. Про   надання дозволу  на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної   ділянки у   власність  для    ведення індивідуального садівництва в межах  _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                       

28. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва в межах  _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                       

29. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,85 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту _АДРЕСА_  на території Миропільської  сільської  ради  гр.  _ОСОБА_.

                                       

30. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  орієнтовною  площею 0,52 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту _АДРЕСА_на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                       

31. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на ім’я    _ОСОБА_1_  спадкоємця майна     _ОСОБА_2_.

                                       

32. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на ім’я    _ОСОБА_1_ спадкоємця майна     _ОСОБА_2_.

                                       

33. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на ім’я    _ОСОБА_1_  спадкоємиці майна     _ОСОБА_2_.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь