Сумська область, Сумський район

Проекти рішень третьої сесії восьмого скликання

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку  Миропільської  об’єднаної    територіальної громади на  2020 рік.

Додаток

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 «Про бюджет Миропільської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Пояснювальна до Змін

3. Про Програму соціально - економічного  розвитку  Миропільської територіальної громади на  2021 рік.

Текстова частина

Заходи

4. Про Програму соціального захисту населення Миропільської  сільської  територіальної  громади  на 2021-2024 роки.

5.  Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік.

Пояснювальна до Бюджету

6. Про план роботи Миропільської сільської ради восьмого скликання 2021 рік.

7. Про затвердження Положення про старосту.

8. Про затвердження старости Запсільського старостинського округу Миропільської сільської ради.

9. Про   встановлення надбавки за вислугу років сільському  голові.

10. Про оплату  праці   сільського  голови у 2021 році.

11. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

12. Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

13.  Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

14.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) гр.  _ОСОБА_  для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства за адресою  с.  Миропілля  вул. _АДРЕСА_.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

16. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.  _ОСОБА_

17. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

18. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Гнилиця вул. _АДРЕСА_   на території    Миропільської     сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

19. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Гнилиця    вул.   _АДРЕСА_ на території     Миропільської   сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

20. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.