Сумська область, Сумський район

Проекти рішень сьомої сесії восьмого скликання

1. Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Пояснювальна до Звіту

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

3. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу в Миропільській сільській територіальній громаді.

4.  Про доповнення Переліку другого типу об’єктів комунального майна Миропільської об’єднаної територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

5. Про передачу в оренду нежитлового приміщення для оздоровлення, відпочинку дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Сумським центром соціально-психологічної реабілітації дітей області.

6. Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення для облаштування санітарної кімнати пункту постійного базування бригади с. Миропілля Краснопільської підстанції Центральної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Центру.

7. Про надання дозволу на проведення ремонтних робіт в орендованому приміщенні.

8. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Миропільського навчально-виховного  комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

9. Про затвердження цільової програми Миропільської сільської територіальної громади «Склянка молока» на 2021 рік.

10. Про  погодження місця знищення вибухонебезпечних предметів на території Миропільської сільської територіальної громади.

11.  Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

12.  Про погодження Положень про відділення КУ «ЦНСП Миропільської сільської ради».

13.  Про використання резерву ґрунту для влаштування під’їздного насипу на об’єкті «Будівництво  пішохідного  мосту через р. Псел між с. Миропілля і вул. Забодух  с. Запсілля».

14.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.   _ОСОБА_.

15. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.   _ОСОБА_.

16. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

18. Про затвердження проектів землеустрою та  проведення земельних торгів у формі аукціону.

Додатки

19. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

20. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

21. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

22. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Велика Рибиця  гр. _ОСОБА_.

23. Про   припинення   права      користування    земельною    ділянкою в межах    с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

24. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

26. Про припинення права користування    земельною ділянкою  для ведення особистого селянського господарства в межах    с. Миропілля  гр.  _ОСОБА_.

27. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

28. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

29. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.

30. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.

31. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.

32. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.