Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень шостої сесії восьмого скликання

1. Про затвердження Програми відшкодування  компенсації за перевезення окремих  пільгових  категорій громадян Миропільської територіальної громади автомобільним транспортом загального користування  на приміських маршрутах  на 2021 рік.

                                                                         

2. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку Миропільської  територіальної громади на 2021 рік.

 

Додаток

                                                                         

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                      

4.  Про  затвердження логотипу та брендбуку Миропільської  об’єднаної  територіальної  громади.

                                                               

5. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального підприємства «Комунальник» за І квартал 2021 року.

 

Додаток

                                                               

6. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миропільської сільської ради.

 

7. Про надання дозволу на списання  з  балансу Миропільської сільської ради  комунального майна.

                                                                      

8. Про  надання  матеріальної допомоги  громадянам окремих пільгових категорій.

                                                                            

9. Про  розгляд заяви громадянки _ОСОБА_.

                                                                                

10. Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

                                                                               

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

                                                  

12.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Сінне гр.  _ОСОБА_.

                                          

13.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості)  під польовими  дорогами  за межами населених пунктів Миропільської сільської ради.

                                       

14.  Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (проектні  дороги) на 2021 рік по Миропільській  сільській  раді.

                                       

15. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

                                                 

16. Про припинення права користування  земельною ділянкою   в  межах   с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                                 

17. Про припинення права користування    земельною ділянкою в межах    с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

18. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

19. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                     

20. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

21. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки   орієнтовною   площею 1,00 га у власність гр. _ОСОБА_. для ведення особистого селянського господарства  за адресою с. Мала Рибиця, вул. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради.

                                       

22. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки   орієнтовною  площею 0,60 га у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Мала Рибиця, вул. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради.

                                     

23. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,12 га у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Мала Рибиця, вул. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради.

                                      

24. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га у власність  для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд в межах населеного пункту с. Мала Рибиця, вул. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

 

25. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та для будівництва та обслуговування господарських будівель  і споруд гр. _ОСОБА_  за адресою с. Запсілля  вулиця  _АДРЕСА_.

                                       

26. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на ім’я    _ОСОБА_1_ спадкоємця майна     _ОСОБА_2_

                                       

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922383300:03:004:0550.

                                       

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922382500:04:003:0441.

                                       

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922383300:03:003:0416.

                                       

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922383300:03:006:0462.

                                       

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922383300:03:003:0414.

                                       

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922385800:06:002:0497.

                                      

33. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, вул. _АДРЕСА_   на території Миропільської  сільської  ради гр.   _ОСОБА_.

                                       

34. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, вул. _АДРЕСА_  на території Миропільської  сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

                                       

35. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, вул. _АДРЕСА_  на  території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                       

36. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, вул. _АДРЕСА_   на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                       

37. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, вул. _АДРЕСА_   на території Миропільської  сільської  ради гр.  _ОСОБА_.

                                       

38. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Миропілля, пров. _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                       

39. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 0,40 га.

                                       

40. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 2,1727 га.

                                       

41. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 3,5864 га.

                                       

42. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 4,7937 га.

                                       

43. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки площею 12,4741 га.

                                       

44. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

45. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою  с. Барилівка,  вул. _АДРЕСА_.

                                       

46. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою  с. Барилівка,  вул. _АДРЕСА_.

                                       

47. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд (присадибна ділянка)    гр. _ОСОБА_ за адресою:  с.  Миропілля,  вул. _АДРЕСА_.

                                       

48. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі  (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського  господарства  гр.  _ОСОБА_ за адресою:  с.  Сінне  вул. _АДРЕСА_.

                                       

49. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

50. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

51. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

52. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

53. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

54. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва.

                                     

55. Про розгляд заяв щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь