Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень п’ятої сесії восьмого скликання

1. Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

 

Пояснювальна до Звіту

                                                                         

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                       

3. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку  Миропільської  територіальної громади на  2021 рік.

 

Додаток

                                                            

4.  Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального підприємства     «Комунальник»       за  ІV квартал 2020 року.

 

Додаток

                                                               

5. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального підприємства Миропільської сільської ради «Комунальник».

 

Додаток

                                                               

6. Про зміну назви Комунальної організації  «Миропільський  територіальний   центр  соціального   обслуговування    (надання  соціальних   послуг)»   та    затвердження  Положення   про   Комунальну  установу  «Центр    надання     соціальних    послуг»  Миропільської   сільської   ради (у новій редакції).

 

Положення

 

7. Про внесення змін до  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Миропільської сільської ради комплексної послуги «єМалятко».

 

Додаток

                                                                    

8. Про впорядкування майнових відносин.

                                                                           

9. Про  надання  згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Миропільської сільської  територіальної громади розподільчого газопроводу  с.Сінне та передачу його в господарське користування АТ «Сумигаз».

                                                  

10. Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

                                                                

11.  Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

                                                          

12.  Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

                                                          

13.  Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  польовими  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради та передачу їх в оренду  ФГ «Злак».

                                       

14.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва   за межами с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

15. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

                                                 

16. Про  надання в оренду земельної  ділянки комунальної власності   для  будівництва та     обслуговування   будівель    торгівлі _АДРЕСА_.

                                                 

17. Про припинення права користування земельною ділянкою   в  межах   с. Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

18. Про надання   в  користування земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                      

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

                                       

20. Про  надання дозволу  на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

                                       

21. Про внесення змін до рішення   2  сесії 8 скликання від 09.12.2020  «Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності  для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту  за адресою: _АДРЕСА_».

                                       

22. Про внесення змін до договорів оренди землі АТ «Сумиобленерго».

                                       

23. Про внесення змін до договору оренди землі на земельну ділянку  для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  площею  29,6188 га кадастровий номер 5922381600:04:001:0531.

                                       

24. Про внесення змін до договору оренди землі на земельну ділянку  сільськогосподарського  призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею   15,0945 га кадастровий номер 5922381600:04:001:0530.

                                       

 

25. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

                                       

26. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

                                       

27. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_  для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

 

28. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

29. Про   повторний  розгляд заяв гр. _ОСОБА_.

                                       

30. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.

                                       

31. Про   повторний  розгляд заяви гр. _ОСОБА_.

                                       

32. Про розгляд заяви _ОСОБА_ щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

                                       

33. Про розгляд заяви _ОСОБА_ щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

                                       

34. Про розгляд заяви _ОСОБА_ щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

                                      

35. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу _ОСОБА_ на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

                                       

36. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу _ОСОБА_ на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва.

                                       

37. Про прийняття земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності  у комунальну власність Миропільської  сільської ради.

 

Додаток

                                       

38. Про поновлення терміну дії  договорів оренди   земельних  ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Запсільського старостинського округу з ТОВ «Дружба-Нова».

                                       

39. Про поновлення терміну дії  договорів оренди   земельних  ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Запсільського старостинського округу з ТОВ «Агрофірма «Семереньки».

                                       

40. Про   надання    дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах  с. Сінне, _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                       

41. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФОП  Кулагіну Є.О. на умовах оренди.

                                      

42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення та передачі земельної ділянки у приватну власність  для ведення особистого селянського господарства гр. _ОСОБА_.

                                       

43. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,31 га у власність  для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Мала Рибиця, _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради гр. _ОСОБА_.

                                      

44. Про звернення депутатів Миропільської сільської ради Сумської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НКРЕКП, АТ "Сумигаз" щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь