Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень одинадцятої сесії восьмого скликання

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку Миропільської  територіальної громади на 2021 рік.

 

Додаток

                                                                         

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                        

3. Про  прогноз  бюджету Миропільської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

Додаток

 

Додаток                                                                         

                                                    

4.  Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального підприємства     «Комунальник»       за ІІ квартал 2021 року.

 

Додаток

                                                             

5. Про  надання  матеріальної допомоги  учасникам  антитерористичної  операції.

                                                                                               

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Миропільської  сільської   територіальної  громади  на 2021-2024 роки.

                                                                           

7. Про  безоплатне  прийняття  майна ( кисневих концентраторів)  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Сумської області  та  закріплення  майна.

                                                                                                                        

8. Про Програму «Поліцейський офіцер громади» на 2021-2023 роки на території Миропільської сільської  територіальної громади.

                                                                                              

9. Про виділення службового приміщення для розміщення поліцейської станції та надання такому приміщенню статусу «Поліцейська станція».

                                         

10.  Про Програму сприяння розвитку безоплатної правової допомоги населенню в Миропільської СТГ на 2022 - 2025 роки.

                                                                             

11.  Про  Програму розвитку транспортного сполучення Миропільської сільської територіальної  громади на 2021-2022 роки.

                                                                           

12.  Про затвердження Стратегії розвитку  Миропільської сільської територіальної громади до 2027 року.

 

Стратегія

 

Профіль

 

Результати анкетування

                                       

13.  Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради у новій редакції.

 

Положення

                                                                 

14. Про організацію короткотривалого перебування дітей у дошкільній групі Сіннівської філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

                                                                              

15. Про         використання           будівлі Малорибицької філії Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

                                                                        

16. Про мережу закладів освіти Миропільської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік.

                                                                               

17. Про введення до штатного розпису  Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області асистента вчителя.

                                                                                   

18. Про припинення права користування    гр. _ОСОБА_ земельними ділянками    для   ведення   особистого     селянського    господарства  в     межах с. Миропілля.

                                       

19. Про припинення права користування    гр.  _ОСОБА_ земельною ділянкою  для ведення особистого  селянського господарства в межах с. Велика  Рибиця.

                                       

20. Про припинення права користування    земельною ділянкою  для ведення особистого селянського господарства в межах    с. Мала Рибиця  гр.  _ОСОБА_.

                                      

21. Про надання гр. _ОСОБА_ в користування  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  та для будівництва та обслуговування  господарських будівель  і споруд за адресою: _АДРЕСА_.

                                    

22. Про надання дозволу гр. _ОСОБА_ на розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села  Велика Рибиця, _АДРЕСА_ на території  Миропільської  сільської  ради.

                                       

23. Про надання дозволу гр. _ОСОБА_ на розроблення проекту  землеустрою 

щодо  відведення  земельної  ділянки у власність  для  будівництва  і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і  споруд  (присадибна ділянка) в межах села  Велика Рибиця,  _АДРЕСА_ на території Миропільської сільської ради.

                                      

24. Про надання дозволу гр. _ОСОБА_ на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва в межах села  Велика Рибиця, _АДРЕСА_  на території Миропільської сільської ради.

                                       

25. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

на ім’я    _ОСОБА_1_ спадкоємця майна     _ОСОБА_2_.

                                       

26. Про  надання в оренду    ФОП  Єдаменку  Ю.В. земельних  ділянок комунальної  власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                       

27. Про надання   в  користування земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

28. Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

                                 

29. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га у власність  гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за межами села Миропілля на території Миропільської  сільської  ради.

                               

30. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га у власність  гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за межами села Миропілля на території Миропільської  сільської  ради.

                         

31. Про    надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення    земельної   ділянки  орієнтовною  площею   1,60   га   у   власність  гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за межами села Миропілля на території Миропільської  сільської  ради.

                                

32. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  1,8059 га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                 

33. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  1,8060 га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення та передачі земельних ділянок у приватну власність  для ведення особистого селянського господарства  гр. _ОСОБА_.

                                    

35. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,70 га у власність  для ведення особистого   селянського   господарства   в  межах населеного пункту с. Сінне, _АДРЕСА_  на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                       

36. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність гр. _ОСОБА_  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою _АДРЕСА_.

                                       

37. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність гр. _ОСОБА_  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою _АДРЕСА_.

                                     

38. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність гр. _ОСОБА_  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: _АДРЕСА_.

                                       

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості)  під польовими  дорогами  за межами населених пунктів Миропільської сільської ради.

                                       

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості)  під проектними (польовими)  дорогами  за межами населених пунктів Миропільської сільської ради.

                                       

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості)  під проектними (польовими)  дорогами  за межами населених пунктів Миропільської сільської ради.

                                       

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних ділянок   в натурі (на місцевості)  під проектними (польовими)  дорогами  за межами населених пунктів Миропільської сільської ради.

 

43. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

                                 

44. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради ФОП  Єдаменку   О.В.

                                       

45. Про   затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації   земель   комунальної  власності  для будівництва та обслуговування      об’єктів  рекреаційного    призначення    (парк)     за     адресою  _АДРЕСА_.

                                      

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922382500:04:004:0459.

                                       

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922382500:04:004:0460.

                                      

48. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

49. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі  (на місцевості) для    ведення    товарного   сільськогосподарського   виробництва    за     межами с. Миропілля гр.   _ОСОБА_.

                                      

50. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

51. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                      

52. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення   товарного    сільськогосподарського   виробництва     за  межами  с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

53. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

54. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

55. Про   затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування  будівель   закладів охорони здоров’я та соціальної  допомоги (фельдшерсько-акушерський пункт )  за адресою: _АДРЕСА_.

                                     

56. Про  затвердження  робочого  проекту «Будівництво зимувальних  ставків для ТОВ «Рибиця»  на землях Миропільської сільської ради  Сумського району Сумської області».

                                      

57. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_  для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

58. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_  для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                      

59. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

60. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

61. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

62. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

63. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

64. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

65. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

66. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

67. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

68. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                      

69. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь