Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень дванадцятої сесії восьмого скликання

1. Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

 

Пояснювальна до Звіту

                                                                        

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                         

3. Про Програму  поводження  з  твердими  побутовими   відходами   на   території   Миропільської  сільської  ради  на  2021-2025  роки.

                                                                                                        

4.  Про внесення змін до   Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Миропільської  сільської ради.

                                                               

5. Про  надання  матеріальної допомоги  учасникам  ліквідації аварії на ЧАЕС.

                                                                                              

6. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по _АДРЕСА_.

                                                                            

7. Про зміну назви комунального закладу «Публічна бібліотека» Миропільської  сільської ради Краснопільського району Сумської області» та затвердження Статуту комунального закладу ««Публічна бібліотека» Миропільської сільської ради» у новій редакції.

 

Статут комунального закладу ««Публічна бібліотека» Миропільської сільської ради»

                                                                           

8. Про зміну назви КЗ «Миропільський ДНЗ (ясла-сад) Миропільської сільської ради» та затвердження Статуту комунального закладу «Миропільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Миропільської сільської ради у новій редакції.

 

Статут комунального закладу «Миропільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» Миропільської сільської ради

                                                                                 

9. Про зміну назви КЗ «Миропільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області».

 

Статут КЗ «Миропільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради»

                                                                           

10.  Про затвердження Статуту позашкільного комунального закладу «Центр  дитячої та юнацької творчості» Миропільської сільської ради у новій редакції.

 

Статут позашкільного комунального закладу «Центр  дитячої та юнацької творчості» Миропільської сільської ради

                                                                             

11.  Про надання дозволу на списання  з  балансу Миропільської сільської ради  комунального майна.

                                                                               

12.  Про   надання     відпустки сільському  голові.

                                       

13.  Про  заказники  місцевого  значення.

                                                                      

14. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

                                                                              

15. Про внесення змін до договору оренди землі  на земельну  ділянку (з розташованим на ній водним  об’єктом ) для рибогосподарських потреб  площею 36,3228 га кадастровий номер 5922382500:04:001:0210.

                                                                              

16. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

                                                                               

 

17. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства в межах с. Запсілля гр. _ОСОБА_.

                                                                                    

18. Про припинення права користування    гр. _ОСОБА_ земельною ділянкою  для   ведення    особистого      селянського    господарства     в     межах с. Миропілля.

                                                                                    

19. Про    надання  дозволу  на  виготовлення технічної    документації   з   нормативної грошової       оцінки   земельної    ділянки  комунальної        власності     за   межами   с. Запсілля  5922381600:04:002:0437.

                                       

20. Про  надання в оренду    ФОП  Єдаменку  О.В. земельних  ділянок комунальної  власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                       

21. Про   затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування  будівель   закладів охорони здоров’я та соціальної  допомоги (фельдшерсько-акушерський пункт )  за адресою: _АДРЕСА_.

                                       

22. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Миропілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

23. Про надання   в  користування земельної  ділянки для  ведення особистого селянського господарства в межах села Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

24. Про  розгляд  заяви гр.  _ОСОБА_.

                                       

25. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Велика Рибиця гр. _ОСОБА_.

                                       

26. Про  розгляд  заяви гр. _ОСОБА_.

                                       

27. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с. Запсілля гр. _ОСОБА_.

                                       

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. _ОСОБА_ в межах _АДРЕСА_.

                                       

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. _ОСОБА_.

                                       

30. Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

                                       

31. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га у власність  для ведення особистого       селянського    господарства    в    межах    _АДРЕСА_  на території Миропільської  сільської  ради  гр.  _ОСОБА_.

                                       

32. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) гр. _ОСОБА_ для    будівництва   і  обслуговування   житлового   будинку, господарських   будівель   і    споруд   (присадибна ділянка) та для ведення особистого           селянського   господарства          за    адресою:  _АДРЕСА_.

                                       

33. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради ПП «Вікторія В  плюс».

                                       

34. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки   в  натурі (на місцевості) для    ведення         товарного     сільськогосподарського          виробництва    за межами  с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

35. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення            товарного         сільськогосподарського   виробництва    за межами с. Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

36. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення       товарного       сільськогосподарського     виробництва    за      межами с. Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

37. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення        товарного       сільськогосподарського         виробництва    за межами с. Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

38. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  організації території земельних часток (паїв) з визначенням земельного паю для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва у власність гр. _ОСОБА_ на території Миропільської сільської ради.

                                       

39. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок гр.  _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

40. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

41. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

42. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

43. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

44. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

45. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

46. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

47. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення    особистого селянського господарства гр.  _ОСОБА_ за адресою: _АДРЕСА_.

                                      

48. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                      

49. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр.  _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

50. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

51. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки у власність гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь