Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень дев’ятої сесії восьмого скликання

1. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку Миропільської  територіальної громади на 2021 рік.

 

Додаток

                                                                         

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                         

3. Про зміну назви Запсільського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Рукавичка» Миропільської сільської ради  Краснопільського району Сумської області».

 

Статут

                                                        

4.  Про ліквідацію Малорибицької філії  Миропільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області.

                                                               

5. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд селянського  господарства гр. _ОСОБА_ за адресою:  _АДРЕСА_.

                                                               

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 5922385800:06:002:0483.

                                                                                                                       

7. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  5922385800:06:002:0507.

                                                                                                                

8. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

                                                                            

9. Про внесення змін до деяких рішень Миропільської  сільської  ради.

                                            

10. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

                                         

11.  Про внесення змін до договорів оренди землі  Сумська філія  ВАТ «Укртелеком».

                                                  

12.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                          

13.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

14.  Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського  господарства  за адресою:  _АДРЕСА_.

                                      

15. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок  гр. _ОСОБА_ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського  господарства  за адресою  _АДРЕСА_.

                                                 

16. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель  і споруд) на умовах  оренди  гр. _ОСОБА_  за межами населених пунктів на території Миропільської сільської  ради.

                                                 

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922383300:03:007:0414.

                                       

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922383300:03:003:0416.

                                       

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922383300:03:006:0462.

                                       

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922383300:03:004:0550.

                                      

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922382500:04:003:0441.

                                       

22. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі  (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Миропілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

23. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

24. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                   

25. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами с. Велика  Рибиця гр.   _ОСОБА_.

                                       

26. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

27. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення   товарного   сільськогосподарського виробництва  за межами с. Запсілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

28. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Сінне гр. _ОСОБА_.

                                    

29. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Барилівка  гр. _ОСОБА_.

                                      

30. Про  надання в оренду  ФГ «Батьківщина» земельної  ділянки комунальної власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                       

31. Про  надання в оренду  ТОВ  «Діома  Агро» земельних  ділянок комунальної власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь