Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень десятої сесії восьмого скликання

1. Про звіт про виконання бюджету Миропільської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

 

Пояснювальна до Звіту

 

                                                                               

2. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку Миропільської  територіальної громади на 2021 рік.

 

Додаток

                                                                         

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

 

                                                                         

4. Про внесення змін до Програми соціального  захисту населення Миропільської  сільської   територіальної  громади  на 2021-2024 роки.

                                                        

5.  Про надання  щомісячної  стипендії гр. _ОСОБА_.

                                                               

6. Про створення Служби у справах дітей  виконавчого  апарату  Миропільської сільської ради.

                                                                                    

7. Про  затвердження  структури  апарату  управління та виконавчих  органів  Миропільської  сільської  ради.

                                                                  

8. Про внесення змін до Програми «Організація харчування дітей ЗЗСО та ЗДО Миропільської ОТГ на 2020-2022 роки».

                                                                            

9. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради» за І півріччя 2021 року.

                                            

10. Про збільшення статутного капіталу КП «Комунальник».

                                         

11.  Про погодження кандидатури на призначення директора комунального закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості».

                                                                             

12.  Про затвердження списків  дітей дошкільного віку від 0 до 6 років.

 

Додаток 1

 

Додаток 2

 

Додаток 3

 

Додаток  4

 

Додаток 5

 

Додаток 6

 

Додаток 7

                                                                               

13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності 5922385800:06:002:0483.

                                       

14.  Про  надання в оренду земельної  ділянки комунальної  власності  для  іншого сільськогосподарського  призначення  за межами села  Миропілля.

                                       

15. Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

                                                 

16. Про    припинення     права  користування    земельною ділянкою  для ведення    особистого    селянського    господарства   в межах    с. Миропілля  гр.  _ОСОБА_

                                                 

17. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу».

                                       

18. Про  надання дозволу  ТОВ АФ  «Псьол» на  виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності 5922381600:03:002:0814.

                                       

19. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

                                       

20. Про укладення договорів оренди земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  на 2021 рік  по Миропільській сільській  раді.

                                       

21. Про   затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної  власності  для будівництва та обслуговування об’єктів  фізичної культури і спорту  (дитячий спортивний майданчик) за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

22. Про   затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної  власності  для будівництва та обслуговування об’єктів  фізичної культури і спорту  (дорослий спортивний майданчик) за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

23. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель     і     споруд      (присадибна ділянка)     гр. _ОСОБА_ за адресою: _АДРЕСА_.

                                      

24. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і    споруд    (присадибна ділянка)      гр. _ОСОБА_ за адресою _АДРЕСА_.

                                       

25. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    будівництва   і  обслуговування  житлового будинку, господарських   будівель   і  споруд (присадибна ділянка)  та  для    ведення особистого селянського  господарства    гр. _ОСОБА_    за   адресою: _АДРЕСА_.

                                       

26. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради ФОП  Єдаменку  Ю.В.

                                       

27. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення      товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

28. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення      товарного сільськогосподарського виробництва    за межами  с. Запсілля гр.   _ОСОБА_.

                                       

29. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення        товарного сільськогосподарського виробництва   за межами с. Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

30.  Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення          товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Миропілля гр. _ОСОБА_. 

                                       

31. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

32. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Миропільської сільської ради.

                                       

33. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для індивідуального садівництва на території Миропільської сільської ради.

                                       

34. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна  ділянка) на території Миропільської сільської ради.

                                       

35. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність   гр. _ОСОБА_    для   індивідуального    садівництва    за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

36. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність   гр. _ОСОБА_  для індивідуального садівництва  за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

37. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність   гр. _ОСОБА_  для  будівництва та обслуговування господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка)  за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

38. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність   гр. _ОСОБА_  для індивідуального садівництва  за адресою  _АДРЕСА_.

                                       

39. Погодження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з визначення земельного паю гр. _ОСОБА_  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність із земель комунальної власності (сіножаті) на території Миропільської сільської ради.

                                       

40. Про надання в користування земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах села  Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                       

41. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Миропілля гр. _ОСОБА_.

                                       

42. Про надання в користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах села  Запсілля  гр. _ОСОБА_.

                                       

43. Про  надання в оренду    ФГ  «Троянда» земельних  ділянок        комунальної власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                       

44. Про  надання в оренду    ФОП  Кулагіну  Є.О. земельних  ділянок комунальної  власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                       

45. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

46. Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр.  _ОСОБА_.

                                       

47. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

48. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр.  _ОСОБА_.

                                       

49. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

50. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

51. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

52. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

53. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр.  _ОСОБА_.

                                       

54. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

55. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

56. Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства площею  2,0000  га у  власність  гр. _ОСОБА_.

                                       

57. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення    земельної    ділянки    орієнтовною   площею 1,60 га у власність  гр. _ОСОБА_ для ведення особистого селянського господарства за межами села Миропілля на території Миропільської  сільської  ради.

                                       

58. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,45 га у власність  для ведення     особистого селянського   господарства     в    межах    _АДРЕСА_  на    території     Миропільської  сільської  ради   гр.  _ОСОБА_.

                                       

59. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   на умовах оренди  ФГ  «Батьківщина» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного  призначення  за межами  с.  Запсілля  на території Миропільської  сільської  ради.

                                       

60. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   на умовах оренди ТОВ АФ «Псьол» для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд технічної  інфраструктури   за межами с. Велика Рибиця на території Миропільської  сільської  ради.

                                       

61. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   на умовах оренди ТОВ АФ «Псьол» для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд технічної  інфраструктури  за межами с. Велика Рибиця на території Миропільської  сільської  ради.

                                       

62. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   на умовах оренди ТОВ «Рибиця» для рибогосподарських потреб за межами с. Мала Рибиця на території Миропільської  сільської  ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь