Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень чотирнадцятої сесії восьмого скликаня

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

 

Пояснювальна до Змін

                                                                         

2. Про Програму соціально - економічного  розвитку  Миропільської сільської територіальної громади на  2022 рік.

 

Додаток 1

 

Додаток 2

                                                                           

3. Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2022 рік.

 

Пояснювальна до Бюджету

                                                                           

4.Про план роботи Миропільської сільської ради восьмого скликання 2022 рік.

              

5. Про затвердження Програми відшкодування  компенсації за перевезення окремих  пільгових  категорій громадян Миропільської територіальної громади автомобільним транспортом загального користування  на приміських маршрутах  на 2022 рік.

                                                                                                         

6. Про внесення змін до Програми соціального  захисту населення Миропільської  сільської   територіальної  громади  на 2021-2024 роки.

                                                                                               

7. Про визначення замовника та передачу функцій замовника, розпорядника коштів і проектно-кошторисної документації з експертним звітом об’єкта будівництва.

                                                                            

8. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

 

Додаток

                                                                            

9. Про розмір плати батьків за   харчування   дітей   в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти у 2022 році.

                                                                             

10. Про затвердження Програми     розвитку фізкультури та спорту  Миропільської сільської ради   на   2022-2024   роки.

 

Програма

                                                                            

11. Про затвердження Програми   розвитку      туризму  Миропільської сільської ради   на   2022-2026   роки.

 

Програма

                                                                             

12. Про оплату  праці   сільського  голови у 2022 році.

                                                                           

13.  Про  надання в оренду    ПП «Вікторія В плюс» земельних  ділянок комунальної  власності під проектними  (польовими)  дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради.

                                                                            

14.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної  ділянки  комунальної власності  кадастровий номер 5922383300:01:001:0402, за адресою: _АДРЕСА_.

                                                                            

15.  Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

                                                                          

16.  Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення садівництва. в межах  _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                                                             

17.  Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення садівництва. в межах  _АДРЕСА_ на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                                                               

18. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність  орієнтовною площею 1,70 га для ведення особистого селянського    господарства    в    межах _АДРЕСА_  на території Миропільської  сільської  ради  гр. _ОСОБА_.

                                                                              

19. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ТОВ АФ  «Псьол»   для  розміщення та експлуатації    основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та  іншої   промисловості за межами   с. Велика  Рибиця  на території Миропільської сільської  ради.

                                                                              

20. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ТОВ АФ  «Псьол»   для  розміщення та експлуатації    основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та  іншої   промисловості за межами   с. Велика  Рибиця  на території Миропільської сільської  ради.

                                                                            

21. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)   меж   земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. _ОСОБА_ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна  ділянка)  та для ведення  особистого  селянського  господарства за адресою:  _АДРЕСА_.

                                                                               

22. Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення   (відновлення)  меж   земельних  ділянок в натурі (на місцевості)  гр. _ОСОБА_ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна  ділянка)  та для ведення  особистого  селянського  господарства за адресою:  _АДРЕСА_.

                                                                             

23. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними  (польовими ) дорогами  в  масивах земель  сільськогосподарського призначення на території  Миропільської  сільської ради ФГ  «Злак».

                                                                       

24. Про       затвердження    технічної     документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення)  меж  земельних  ділянок   в  натурі (на місцевості) для    ведення   товарного   сільськогосподарського    виробництва     за   межами  с. Миропілля гр.  _ОСОБА_.

                                                                                

25. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  (присадибна  ділянка)  на території Миропільської сільської ради.

                                                                                    

26. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  (присадибна  ділянка)  на території Миропільської сільської ради.

                                                                                   

27. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки    на умовах оренди  для  будівництва  та обслуговування  об’єктів рекреаційного призначення (організація відпочинку населення, туризму та спортивних  заходів) за межами   с. Запсілля на території Миропільської сільської  ради.

                                                                                    

28. Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки гр. _ОСОБА_ у власність для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд  (присадибна  ділянка)  на території Миропільської сільської ради.

                                                                                    

29. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на умовах оренди ТОВ АФ  «Псьол» для   розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної  інфраструктури  за межами  с. Велика  Рибиця на території  Миропільської сільської  ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь