Сумська область, Сумський район

Проекти рішень четвертої сесії восьмого скликання

1. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради» за 2020 рік.

Пояснювальна 1

Пояснювальна 2

Додатки

2. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Сільська лікарська амбулаторія Миропільської сільської ради».

Пояснювальна

Додатки

3. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Миропільської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 20.11.2020.

4.  Про затвердження Програми розвитку      культури   Миропільської сільської ради   на   2021-2022   роки.

Програма розвитку      культури   Миропільської сільської ради   на   2021-2022   роки

5. Про затвердження Програми розвитку      освіти   Миропільської сільської ради   на   2021-2023   роки.

Програма розвитку      освіти   Миропільської сільської ради   на   2021-2023   роки

6. Про передачу майна комунальної  власності  Миропільської територіальної громади в господарське відання КП «Комунальник» Миропільської сільської ради.

7. Про розмір плати батьків за   харчування   дітей   в закладах загальної середньої  освіти та закладах дошкільної освіти у 2021 році.

8. Про надання дозволу на списання  з  балансу Миропільської сільської ради  комунального майна.

9. Про  розгляд заяви громадянки _ОСОБА_.

10. Про поновлення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. _АДРЕСА_.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  наданої  ПрАТ «Київстар»   в оренду для розміщення  та  експлуатації  об’єктів  і споруд телекомунікацій на території   Миропільської сільської ради.

12.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу    земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності.

13.  Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд, об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Сумиобленерго»  на умовах оренди.

14. Про внесення  доповнень до рішення 24 сесії 7 скликання  від 10.12.2018 «Про  включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення   аукціону, розташованих на території Миропільської  сільської ради та старостинських округів, що входять до її складу»

15. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Миропільської сільської ради.

Додаток

16. Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2021 рік по Миропільській сільській раді.

17. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

21. Про надання дозволу на розробку технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, які передаються у приватну  власність.

Додаток

22. Про   проведення земельних торгів у формі аукціону.

Додатки

23. Про розгляд запиту щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва.

24. Про розгляд заяв щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

25. Про розгляд заяви щодо  надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.