До відома населення!

• 544

Зазвичай у день Святої Пасхи жителі прикордоння активно перетинали державний кордон в місцевих пунктах пропуску для відвідування своїх родичів.

У зв’язку з агресією РФ та пандемією коронавірусної хвороби розпорядженнями Кабінету Міністрів України всі місцеві пункти пропуску на ділянці відповідальності Сумського прикордонного загону було закрито (відповідно до пункту 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 року №751 «про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю» відкриття, закриття (тимчасове закриття) пунктів пропуску та пунктів контролю здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України).

Враховуючи стрімке поширення коронавірусної інфекції, збільшення кількості захворювань та віднесення Сумської області до «червоної» зони, відкриття місцевих пунктів пропуску на ділянці відповідальності Сумського прикордонного загону для пропуску жителів прикордоння у день Святої Пасхи не представляється за можливе.

За інформацією Відділення інспекторів прикордонної

служби "Миропілля" (тип В) відділу прикордонної

служби "Краснопілля" І категорії (тип Б)

Сумського прикордонного загону Східного регіонального