До уваги депутатів восьмого скликання Миропільської сільської ради

• 254

08.04.2021 о 10:00 відбудеться пленарне засідання 6-ї сесії восьмого скликання Миропільської сільської ради.

О 09:00 спільне засідання постійних комісій.

Порядок денний:

1. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих  пільгових  категорій громадян Миропільської територіальної громади автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах  на 2021 рік.

2. Про внесення  змін  до Програми соціально - економічного  розвитку  Миропільської  територіальної громади на  2021 рік.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 «Про бюджет Миропільської  сільської територіальної громади на 2021 рік».

4. Про  затвердження логотипу та брендбуку Миропільської  об’єднаної  територіальної  громади.

5. Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

6. Про  розгляд заяви громадянина _ОСОБА_.

7. Про надання дозволу на списання  з  балансу Миропільської сільської ради  комунального майна.

8. Інші та земельні питання.

Ознайомитися з проектами рішень за посиланям.