До відома населення

• 424

За повідомленням Міністерства соціальної політики України з метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 розроблено інформаційну платформу «Допомога поруч», на підставі якої, на території Миропільської сільської ради функціонують телефони «гарячої лінії» для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Телефон «гарячої лінії» працює щоденно (за винятком святкових днів) із понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00.

Приймання дзвінків здійснюється за номерами телефонів (05459) 7 42 53;

(095) 4278511.

Відповідальні особи за функціонування телефонів «гарячої лінії» інформаційної платформи «Допомога поруч»:

- Безручко Ірина Олександрівна-директор територіального центру соціального обслуговування;

-   Семисоріна Наталія Олексіївна- фахівець із соціальної роботи.