Про роботу з сім’ями СЖО в умовах карантину

  • 1249

         На території Миропільської ОТГ діють обмеження  у зв’язку з карантином через поширення коронавірусної хвороби. На цей час посилено нагляд та контроль за сім’ями з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. В зв’язку з карантином  спілкування фахівця із соціальної роботи з отримувачами соціальних послуг, надання консультацій, відбувається в телефонному режимі. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімей, осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, про ознаки захворювання COVID-19, його симптоми, правила індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дітей ознак захворювання. Ситуація  в родинах щоденно контролюється в телефонному режимі.                       

       Особлива увага приділяється родинам, діти яких повернулися із закладів інституційного догляду на час карантину. З батьками проведено бесіди, здійснено контроль за умовами проживання дітей, встановлена  наявність продуктів харчування та засобів індивідуального захисту на час карантину.                   

    Формат нашої роботи дещо змінився, але ми продовжуємо працювати та надавати послуги в нових умовах. Щиро просимо мешканців нашої громади бути не байдужими один до одного, не допускати випадків порушення прав дітей, проявляти увагу до сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.               

    В разі виникнення питань звертатись за телефонами:

0954278511 - Безручко Ірина Олександрівна директор КО «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)»;

0508681726 - Семисоріна Наталія Олексіївна фахівець із соціальної роботи.

Територіальний центр