Весняна толока 2020

Дата: 01.04.2020 11:54

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан освітлення, вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота наших населених пунктів  – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів нашої громади.

Заходи з благоустрою мають на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щоденно. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя. Поступати за принципом «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять».

Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою території Миропільської сільської  об’єднаної територіальної громади для  забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території населених пунктів нашої громади.

Просимо кожного жителя, представників громадських та політичних організацій внести свою частку в роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте.

Заздалегідь дякуємо вам, дорогі земляки, за небайдужість до проблем благоустрою нашого краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут.

Щоби змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків!

Принагідно  нагадуємо, що вивезення твердих побутових відходів  здійснюється ФОП Шкарупа О.В.  за  договором  із Миропільською сільською радою (тобто  населення не  сплачує  кошти за  цю  послугу)  по  графіку:

с. Запсілля, с. Велика Рибиця – останній понеділок кожного місяця;

с. Миропілля, с. Мала Рибиця – останній  вівторок кожного місяця;

с. Грунівка, с. Барилівка – остання середа кожного місяця;

с. Сінне                    –          останній четвер кожного місяця.

Просимо  громадян  виносити  складовані у  сміттєві пакети тверді побутові відходи  у  день  їх  вивезення!!!

НЕ  БУДЬМО  БАЙДУЖИМИ!

ПОВАЖАЙМО  ПРАЦЮ  ОДНЕ  ОДНОГО!!!

БЕРЕЖІМО КРАСУ ТА НЕПОВТОРНІСТЬ РІДНОГО КРАЮ РАЗОМ!!!

ПРИ ПРОВЕДЕННІ ВСІХ ЗАХОДІВ З БЛАГОУСТРОЮ ПРОСИМО СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЬ САНІТРНО-ГІГІЄНІЧНИХ НОРМ.

З повагою та сподіванням на розуміння

Миропільський сільський голова Олена Ординець