Увага! Карантин та обмеження!

Дата: 17.03.2020 16:14

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миропільської сільської ради від 17.03.2020 на території Миропільської сільської ради з 18.03.2020 по 03.04.2020 запроваджуються карантинні заходи:

- призупинено освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної,  освіти;

- призупинено  проведення всіх масових заходів;

- скасувано проведення особистих прийомів громадян керівництвом сільської ради та структурними підрозділами виконавчого комітету (звернення приймаються у телефонному та електронному зв’яку);

- рекомендувано керівникам розважальних закладів, закладів ресторанного господарства та закладів побутового обслуговування населення призупинити їх на території Миропільської сільської ради;

- призупинено проведення сезонної торгівлі продукції у дрібно роздрібній торгівельній мережі по площі Миру с. Миропілля;

Також, Рішенням Кабінету Міністрів України, заборонено міжміські та міжобласні пасажирські перевезення з 18 березня 2020 року до прийняття окремого рішення, тобто, з 18.03.2020 після 13:00 автобусного сполучення з смт. Краснопілля, м. Суми буде призупинено.

Населенню обмежити пересування між населеними пунктами та пересування в громадських місцях без зайвої потреби, обмежити фізичні контакти (рукопотискання, тощо).

Дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.