ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»

• 557

На передодні  Міжнародного дня людей з інвалідністю 29 листопада  2019 року о14.00 у Комунальній організації «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» за адресою: с.Запсілля,  вул. Сумська,10  відбудеться «День відкритих дверей»

У ході проведення заходу «День відкритих дверей» заплановано ознайомлення з напрямками роботи територіального центру та його відділень, отримання індивідуальних консультацій від працівників центру.

Вищезазначений захід дозволить розширити знання громадян про спектр послуг, які надаються територіальним центром, отримати інформацію про види соціальних послуг, порядок та умови прийняття на обслуговування.

Враховуючи вищевикладене, звертаємось до громадян Миропільської ОТГ з проханням взяти участь в заході «День відкритих дверей».

Директор територіального центру  І.Безручко.