Якою буде молодіжна політика Миропільської громади?

Дата: 23.10.2019 11:00

Якою буде молодіжна політика Миропільської громади?

(пресанонс)

28 жовтня о 10:00 у залі сільської ради Миропільської громади (с. Миропілля, вул. Сумська, 23) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблем розвитку та самореалізації молоді у громаді.

Ефективність молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації значною мірою залежить від єдності та скоординованості дій виконавчої влади, місцевого самоврядування і молодіжного представництва. Зараз громадам важливо створити умови для самоорганізації молодих людей, знайти нові формати співпраці та їхнього залучення до вироблення рішень на місцях. Майбутнє Миропільської ОТГ залежить від того, чи матиме прогресивна молодь перспективи для самореалізації та інтерес у розвитку громади.

Громадська організація “Центр UA” разом із молоддю, працівниками Управління освіти, культури, молоді та спорту Миропільської громади, заступницею Управління молоді та спорту СОДА, молодіжними працівниками, вчителями та громадськими активістами обговорять, як в умовах децентралізації забезпечити молодіжну участь у житті громади.

Питання до обговорення:

• Як заохотити молодь брати участь у житті громади?
  • Якою має бути ефективна програма розвитку молоді у громаді?
  • Як залучати додаткові ресурси до проведення туристично-спортивних та інших молодіжних проектів, заходів та ініціатив?

Учасники консультації:

• Олена Ординець, голова Миропільської ОТГ
  • Наталія Борозенець, начальниця відділу освіти, молоді, культури і туризму Миропільської громади
  • Тетяна Бондарєва, головна спеціалістка відділу освіти
  • Ольга Резніченко,  начальниця відділу у справах молоді СОДА
  • Оксана Мальцева, молодіжна працівниця, засновниця дитячого табору “Табір миру”
  • Владислав Діброва, молодіжний працівник, засновник дитячого табору “Туса”
  • Марина Носаченко, представниця ГО “Центр UA” у Сумській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марини Носаченко за телефоном 066 879 49 03 або на пошту maryna.nosachenko@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.