Про результати засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Миропільської сільської ради

Дата: 08.04.2019 11:29

08 квітня 2019 року у залі засідань адміністративного приміщення Миропільської сільської ради за адресою: вулиця Суська, 23 села Миропілля Краснопільського району відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади  Миропільської сільської ради.

На розгляд конкурсної комісії,  щодо проведення незалежної оцінки майна по об’єктах: частина нежитлового приміщення  площею 49,3 м2 другого поверху будівлі будинку культури за адресою: вул. Сумська, 2А, с. Велика Рибиця та частина   нежитлового  приміщення  площею 2 м2 першого поверху будівлі будинку культури за адресою: вул. Сумська, 2А, с. Велика Рибиця  надійшло  дві пропозиції: за № 427/02-24 від 05.04.2019 від суб’єкта оціночної ФОП Педченко Андрій Миколайович (м. Суми, вул. СКД, б.9, кв.58) та № 428 від 05.04.2019 від суб’єкта оціночної діяльності ФОП Прима Олеся Юріївна (м. Суми, вул. Петропавлівська, 74/33).

За результатами голосування комісії учасника № 1 (ФОП Педченко Андрій Миколайович ) (7 – «за», 0 – «проти»)  обрали переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної  оцінки об’єктів комунальної власності Миропільської об’єднаної територіальної громади: частини   нежитлового  приміщення площею 49,3 м2 другого поверху будівлі будинку культури за адресою: вул. Сумська, 2А, с. Велика Рибиця та частини   нежитлового  приміщення  площею 2 м2 першого поверху будівлі будинку культури за адресою: вул. Сумська, 2А, с. Велика Рибиця з метою визначення його вартості для подальшого розрахунку розміру орендної плати.