Дата: 05.12.2018 09:21

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів. Безумовно цей день не є святковим. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак долаючи труднощі вони виявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Ми інколи навіть не замислюємось, що хтось не може самостійно купити в магазині хліба, чи ліки в аптеці: не тільки за браком коштів, а саме через фізичну нездужість.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів Комунальна організація «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» провів низку заходів.

30 листопада 2018 року у територіальному центрі відбувся «День відкритих дверей», в ході якого відбулося ознайомлення з напрямками роботи центру та його структурних підрозділів, а також надана інформація про порядок та умови прийняття на обслуговування.

3 грудня 2018 року соціальними робітниками територіального центру були роздані продуктові набори особам з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Працівники територіального центру переймаються буденними  проблемами своїх підопічних не тільки в Міжнародний день інвалідів, а й протягом усього року, не забувають про те, що поряд з нами живуть інваліди, які потребують допомоги та уваги.

Директор комунальної організації «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

Безручко І.О.