Шановні власники та користувачі земельних ділянок Миропільської сільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 03.12.2018 11:55

Повідомляємо Вам про обов’язкову сплату земельного податку (Відповідно п. 14.1.72 Податкового кодексу України) та нагадуємо тим, хто ще не сплатив про термінову його сплату.

У випадку несплати земельного податку Миропільська сільська рада буде вимушена звернутися до відповідних органів про примусове стягнення боргів через суд, а це вважаючи на незначні суми податку збільшить Ваші витрати на судові та інші витрати повязані із розглядом справ.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: село Миропілля, вулиця Сумська, 23.

Телефон 054-59-7-43-85 - відділ інфраструктури, комунальної власності та земельних відносин.