Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 05.06.2018 13:51

Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Директор позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Миропільської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища педагогічна освіта (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в галузі освіти: не менше 3 років. Повинен знати Конституцію України; Закони України; укази Президента України; постанови та рішення Верховної Ради України; постанови Кабінету Міністрів України щодо освітньої галузі; накази та розпорядження Міністерства освіти і науки України; Декларацію прав і свобод людини; Конвенцію про права дитини; інші законодавчі та нормативно-правові акти з питань освіти; педагогіку, психологію, вікову фізіологію, шкільну гігієну; досягнення сучасної психолого-педагогічної науки і практики; основи соціології, економіки, фінансово-господарської діяльності позашкільних навчальних закладів; законодавства про працю; форми роботи з громадськими організаціями; правила і норми охорони і безпеки  праці, правила виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Додаткову  інформацію  щодо  основних  функціональних обов’язків, розміру  та  умов  оплати  праці  можна отримати за  телефоном: 7-42-46

Документи приймаються протягом 30 календарних  днів з дня оголошення про проведення конкурсу: за адресою: Сумська обл., Краснопільський р-н, с. Миропілля, вул. Сумська, буд. 23