Про погіршення погодних умов

Дата: 17.03.2018 10:55

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з виходом серії південних циклонів на території Сумської області очікуються складні погодні умови:

17  березня очікується сильний сніг, хуртовина, снігові замети, приріст снігового покриву 15-20 см, пориви північно-східного вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця та сніговий накат.

18 - 19 березня складні погодні умови зберігатимуться у південній половині області.

Температура повітря 18 березня вночі 10-15° морозу, вдень 5-10° морозу, 19 березня температура повітря вночі 10-15° морозу, вдень 2-7° морозу.

Вітер 15-22м/с, сильний сніг та сильна хуртовина ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв’язку, будівельних організацій, транспорту, дорожніх та комунальних служб. Ожеледиця, снігові замети та сніговий накат можуть бути небезпечними для пішоходів і автотранспорту.

Виконавчий комітет Миропільської сільської ради