Сторінка на стадії наповнення

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»

На передодні  Міжнародного дня людей з інвалідністю 29 листопада  2019 року о14.00 у Комунальній організації «Миропільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» за адресою: с.Запсілля,  вул. Сумська,10  відбудеться «День відкритих дверей»

16:31 26.11.2019

Про результати засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Миропільської сільської ради

08 квітня 2019 року у залі засідань адміністративного приміщення Миропільської сільської ради за адресою: вулиця Суська, 23 села Миропілля Краснопільського району відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади  Миропільської сільської ради.

11:29 08.04.2019

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

13:39 12.03.2019