Сторінка на стадії наповнення

Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту. Містобудівна документація проекту «Генеральний план села Великий Прикіл Краснопільського району Сумської області». Проект ДДП розроблений відповідно до чинного законодавства України в галузі містобудування та державних будівельних норм.

10:53:57 04.09.2020

Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту. Містобудівна документація проекту «Генеральний план села Гнилиця Краснопільського району Сумської області». Проект ДДП розроблений відповідно до чинного законодавства України в галузі містобудування та державних будівельних норм.

10:53:36 04.09.2020

До відома населення

За повідомленням Міністерства соціальної політики України з метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 розроблено інформаційну платформу «Допомога поруч», на підставі якої, на території Миропільської сільської ради функціонують телефони «гарячої лінії» для виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

11:53:41 16.04.2020