Сторінка на стадії наповнення

Про результати засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Миропільської сільської ради

08 квітня 2019 року у залі засідань адміністративного приміщення Миропільської сільської ради за адресою: вулиця Суська, 23 села Миропілля Краснопільського району відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади  Миропільської сільської ради.

11:29 08.04.2019

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

13:39 12.03.2019

З Днем збройних сил України!

У День Збройних Сил України бажаю вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відбивати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на обрії, зберігати спокій і оптимізм душі, зберігати щастя і доброту у серці.

10:27 06.12.2018