Миропільська громада
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційні картки соціальних послуг

https://rada.info/upload/users_files/04391670/44faaecc50de3b2840a2ee3b17cdf767.jpg

                            Інформаційні картки соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради»

с. Запсілля, вул. Сумська, б.10,

Сумського району, Сумської області

контактний телефон: 05 45 97 42 53 електронна пошта ter.centr18@ukr.net

прийомні години: вівторок, четвер 9:00-16:00

Назва послуги:    СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД СІМЕЙ (ОСІБ), ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

 

Зміст соціальної послуг: обстеження, оцінка потреб, визначення  шляхів вирішення основних проблем, складання індивідуального плану соціального супроводу, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань, сприяння в отриманні інших послуг, допомогу в усвідомленні значення дій та/ або розвиток вміння керувати ними, навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу,  консультування, психологічна підтримка.

Форма надання соціальної послуги: послуга надається за місцем проживання/ перебування отримувача соціальних послуг, в приміщенні надавача соціальної послуги, поза межами місця проживання та приміщення надавача соціальних послуг.

 Термін надання соціальної послуги: тимчасово, не більше ніж шість місяців. У разі складного випадку тривалість надання послуги може бути продовжено до одного року.

Соціальні групи: сім’ї (особи),  які перебувають у складних життєвих обставинах, і не можуть самостійно їх подолати або мінімізувати негативний вплив таких обставин.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно за індивідуальним планом.

Документи необхідні для отримання послуги: особисте звернення отримувача послуги, або повідомлення про можливі складні життєві обставини від будь-якого суб’єкта соціальної роботи.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17 січня 2019 року №2671-VІІІ постанова Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» наказ Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318 «Про затвердження Державного стандарту соціального супроводу сімей(осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах».

Підстава для відмови у наданні соціальної послуги: відсутність потреби у соціальній послузі за результатами оцінювання потреб сім’ї/особи, ненадання надавачем тих соціальних послуг, яких потребує сім’я/особа.

 

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради»

с. Запсілля, вул. Сумська, б.10, Сумського району, Сумської області

контактний телефон: 05 45 97 42 53 електронна пошта ter.centr18@ukr.net

прийомні години: вівторок, четвер 9:00-16:00

Назва послуги: ДОГЛЯД  ВДОМА

Зміст послуги: допомога в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування) пересування в побутових умовах, ведення домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, розпалювання печей, розчистка снігу, доставка води, миття вікон, оплата комунальних платежів, прання білизни, прасування дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб, транспортних служб, тощо) навчання навичкам самообслуговування, допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, психологічна підтримка, надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в отриманні документів.

Форма надання соціальної послуги: за місцем проживання отримувача  соціальної послуги (вдома), денна протягом робочого дня.

Термін надання соціальної послуги: послуга може надаватись постійно (III група рухової активності - 2 рази на тиждень, IVгрупа рухової активності -3 рази на тиждень, V група рухової активності – 5 разів на тиждень), періодично (2 рази на місяць), тимчасово.

Соціальні групи: особи похилого віку, особи з інвалідністю, особи з тяжкими формами захворювання ( у тому числі до встановлення групи інвалідності), особи з психічними та поведінковими порушеннями

Умови надання соціальної послуги: за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати, за отримувача соціальних послуг.

Документи необхідні для отримання послуги: звернення (заява) особи або його законного представника про надання соціальних послуг до виконавчого органу Миропільської сільської ради/ сільського голови; копія паспорту громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг; копія документа, що посвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків; копія довідки до акта  огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою МОЗ ( для осіб з інвалідністю; медичний висновок про нездатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17 січня 2019 року №2671-VІІІ постанова Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» наказ Міністерства соціальної політики України від 13 листопада 2013 року № 760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома»

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: ненадання надавачем соціальних послуг тих соціальних послуг, яких потребує особа; відсутність потреби у соціальних послугах за результатами оцінювання потреб особи/ сім’ї; наявність медичних протипоказань перелік яких затверджено МОЗ.

 

Комунальна установа « Центр надання соціальних послуг Миропільської сільської ради»                                                          с.Запсілля,вул.Сумська,б.10, Сумського району, Сумської області контактний телефон:(0545) 97 42 53, електронна пошта:ter.centr18@ukr.net
прийомні години: вівторок-четвер 9:00 - 16:00

Назва послуги: СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ,ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ.

Зміст послуги: створення та підтримка позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї; адаптацію дитини в нових умовах; створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб,  захист прав дитини, сприяння навчанню та розвитку дитини, допомогу у зміцненні/відновленні родинних та суспільнокорисних зв’язків, у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення, підготовку дитини до виходу з сім’ї, в т.ч. до самостійного життя

Форма надання соціальної послуги: денна

Термін надання соціальної послуги: сім’ї опікунів, піклувальників- протягом року після влаштування дитини під опіку, піклування та протягом року до завершення піклування.

Соціальні групи: сім’ї в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно.

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:
рішення районної державної адміністрації про встановлення опіки, піклування або рішення суду.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17 січня 2019 року №2671-VІІІ наказ Міністерства соціальної політики України від11.08.2017 № 1307, наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 23.09.2009  № 3357.                           

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: 
- ненадання надавачем тих соціальних послуг, яких потребує сім’я/особа.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь