До відома батьків та випускників 2018 року!

Наказ МОН України «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти від 19.09.2017 № 1287»

Наказ МОН України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Інформацію щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році можна отримати за посиланням:

Інформаційне повідомлення

21.03.2018                                                                                                                           ПРЕС-РЕЛІЗ

Останні новини про ЗНО-2018 у Сумській області

19 березня 2018 завершено реєстрацію на ЗНО-2018.

Усього в Сумській області станом на 21 березня 2018 року зареєстровано 8972 особи (у 2017 році – 6617), з яких: випускників закладів середньої освіти поточного року – 4515, випускників минулих років –  679, учнів ПТНЗ – 1506, ВНЗ І-ІІ р.а. – 2272. Відмовлено у реєстрації 81 особам, які до 02.04.2018 можуть здійснити перереєстрацію та/або внести зміни до реєстраційних даних (у разі потреби).

41% відсоток зареєстрованих обрали 4 предмети для складання ЗНО. Серед предметів, яким учасники надають перевагу, окрім української мови і літератури, є історія України – 48%, математика – 35%, біологія – 30%, англійська мова – 22%. географія – 21%, Найменшу кількість учасників зареєстровано на іспанську та французьку мови – 3 та 1 учасник відповідно.

В області зареєстровано 10 учасників з особливими освітніми потребами, для яких в пунктах проведення ЗНО будуть створені особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО (як то: присутність перекладача жестової мови, виконання роботи в аудиторії на першому поверсі, надання можливості використання оптичного збільшувача, настільного пристрою для додаткового освітлення робочого місця, наявність пандуса, забезпечення медичним працівником періодичного контролю стану здоров’я та інші).

Про пробне ЗНО-2018

Пробне ЗНО-2018 пройде  24 та 31 березня 2018. Усього на пробне ЗНО в області зареєстровано 4765 учасників.

Запрошення із адресами пунктів проведення пробного ЗНО та схеми маршрутів доїзду  до пунктів розміщені на веб-сайті Харківського РЦОЯО.

Допуск до пунктів пробного ЗНО здійснюється з 10.15 до 10.50 за документом, що посвідчує особу, запрошенням та карткою учасника пробного ЗНО. Учаснику тестування при собі необхідно мати ручку з пастою чорного кольору. Учасники, які запізнилися або прибули без документа, що посвідчує особу, до пункту пробного ЗНО не допускаються.

У разі неявки на пробне ЗНО матеріали пробного ЗНО (зошит, бланки відповідей, інформаційний бюлетень) можна отримати після завершення пробного ЗНО або протягом трьох робочих днів у пункті пробного ЗНО, вказаному у запрошенні.

Учасники пробного ЗНО матимуть змогу отримати результат пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», що буде розміщений на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам. Пробне ЗНО» 24.03-26.03.2018 – з української мови і літератури, 31.03-02.04.2018 – з решти предметів.

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст ХРЦОЯО по зв’язках з громадськістю, т.(057) 705 07 37, 097 83 23 49