Об’єднання територіальних громад

25.08.2016 року Миропільською, Малорибицькою, Сіннівською, Запсільською сільськими радами ухвалено рішення "Про добровільне об’єднання територіальних громад", відповідно до якого населені пункти Миропільської сільської ради,  Запсільської  сільської ради, Малорибицької  сільської  ради та Сіннівської сільської ради об’єдналися  в  Миропільську  територіальну громаду з адміністративним центром у  селі Миропілля. Миропільський сільський голова звернувся до голови Сумської ОДА з клопотанням до ЦВК про призначення перших виборів депутатів Миропільської об’єднаної територіальної громади та Миропільського сільського голови.

18 грудня 2016 року відбулися перші вибори Миропільського сільського голови та депутатів Миропільської сільської ради об’єднаної територіальної громади. 29 грудня 2016 року визнано повноваження сільського голови Ординець Олени Олексіївни та депутатів сьомого скликання Миропільської сільської ради.