Миропільська громада - на шляху створення!

Дата: 02.08.2016 17:16

02.08.2016 року відбулися громадські обговорення щодо добровільного об’єднання териоріальних громад, ініційоване розпорядженням Миропільського сільського голови Ординець О.О.

В залі засідань яблуку було ніде впасти. Всі активно обговорювали дане питання. На слуханні були присутні як запрошені, так і всі не байдужі до майбутнього своїх громад. Із запрошених були присутні голови Запсільської, Малорибицької,  Сіннівської сільських  рад, голови Краснопільської районної державної адміністрації Яремчук Ю.А. та Краснопільської районної ради Савоненко В.О., представники ЗМІ.

Близько двохгодинного обговорення, дійшли висновку про можливе добровільне об’єднання населених пунктів Миропільської, Запсільської, Малорибицької,  Сіннівської сільських  рад.

Питання про добровільне об’єднання населених пунктів Миропільської, Запсільської, Малорибицької, Осоївської, Сіннівської сільських  рад буде розглянуто на черговій сесії Миропільської сільської ради 04.08.2016 року.