Краснопільський район, Сумська область

Запрошуємо долучитися до буккросингу

Із 4 по 6 квітня в приміщенні БК №1 за ініціативи відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради проходив буккросинг. Буккросинг –  досить молоде вище в Україні. В перекладі з англійської цей термін означає «звільнення книги». Система «звільнення» досить проста. Ви підходите до своєї домашньої бібліотеки і обираєте книжку, яку ви б хотіли дати почитати людям. Коли вибір зроблено, ви просто приносите її до БК №1 і залишаєте у спеціально відведеному місці. Натомість, ви можете обрати собі будь яку іншу книгу із наявних. І головне – все це без жодної реєстрації та зобов’язань щодо повернення книги.

До першого буккросингу долучилися дорослі та діти. Зібралася різножанрова колекція літератури на будь-який смак. Якщо  ви не встигли долучитися до буккросингу цього разу – не засмучуйтеся. Згодом захід буде проводитися повторно. Тож запрошуємо долучитись наступного разу.